Přípravná třída

Září v přípravné třídě (září)

Prázdniny skončily a my jsme se sešli v přípravné třídě. Seznámili jsme se s novými spolužáky a měli možnost podniknout několik výprav za poznáním. Navštívili jsme Centrum zvířat ve Staré Roli, kde děti viděly králíky, morčata, hady, papoušky, kozy a krásného zlatého bažanta. Také jsme se prošli do volnočasového areálu Rolava, kde si děti pohrály na krásném hřišti.

Za PT Hellmichová

Přípravná třída v knihovně (březen)

Děti z přípravné třídy pravidelně navštěvují knihovnu ve Staré Roli. Jinak tomu nebylo ani v březnu. Po krátkém seznámení s pohádkovými knihami a jejich hlavními hrdiny už dětem nebránilo nic, aby si mohly samy najít takové publikace, které je zajímají. Každý si našel místo, kde v poklidu prohlížel knihy, časopisy nebo si vybarvoval tematické omalovánky. Návštěva knihovny byla opět milým zpestřením výuky.

Za PT Hellmichová